Květnový program CHRCu

Milí přátelé CHRCu! Do pravidelného programu se nově zapsalo Deskohraní – odpoledne s deskovými hrami. Je každé druhé úterý, stavte se! A kromě tradičních vycházek s norskými holemi nabízíme nově ještě pinčes. A pokračují i všechna další pravidelná setkávání.

Po dubnových divočinách udeřilo pořádně teplé jaro. A po zimní nejistotě víme, že Ministerstvo zdravotnictví a taky městská část Plzeň 1 opět podpořily činnost CHRCu. Není to na žádné velké věci, ale důležitý příspěvek na provoz to je. Děkujeme!

Na tvůrčím psaní proběhne už oficiální premiéra divadelního kusu Hanky a Jardy, v sobotu 18. května jsou od tří v Ledcích Dympnálie – oslava svátku patronky komunitní psychiatrie svaté Dympny (více ZDE), v pátek 24. května zve Lenka na výlet a na konci května (od 30. května do 1. června) se koná v Ledcích celorepublikový Peerský slet (víc informací ZDE nebo u Martina).

Příležitostí se stavit je mnoho, tak přijďte!

Pro CHRC trvale platí, že všechny aktivity jsou zdarma (pár korun za kafe nebo za čaj uvítáme. Zvláště teď, kdy je nákup 100% na nás!).

Naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Ze všech setkání můžete taky kdykoli odejít. Uzavřené skupiny jsou v programu výslovně označené.

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz, www.chrc.cz a na ledoveckém Facebooku https://www.facebook.com/chrcplzen.

Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669), ohledně Cest k zotavení a online odkazu na ně kontaktujte Míšu (tel.: 605 381 795), ohledně sportovních aktivit Ondru (tel.: 731 485 608).

Těšíme se na setkání s Vámi v CHRCu!

Celý program ke stažení níže.