Prosincový program CHRCu

30. 11. 2021

CHRC v prosinci opět běží i když s přisnějšími pravidly.To nikoho neodradí na CHRCový program se naladí.

Kdo přijít nemůže, online tu už taky je!

Rádi Vás uvidíme.

 

 

Informace ke COVIDu pro CHRCové příznivce

24. 11. 2021

Milý příznivci a návštěvníci CHRCU,

bohužel je situace kolem COVIDu zase o dost horší a provozu CHRCu se také dotýkají opatření vlády. I my musíme upravit fungování tak, že osobně můžete na program pouze:

Výlet kolem Boleveckých rybníků zrušen

23. 11. 2021

V sobotu 27.11.21 bude zrušen výlet (z listopadového CHRC programu) kolem Boleveckých rybníků z rodinných důvodů. 

Omlouváme se a brzy Vám to vynahradíme!

Děkujeme za pochopení

 

Listopadový program CHRCu

1. 11. 2021

Listopadový program CHRCu

skupiny a workshopy běží pořád dál. Nebojte se přijít!

Novinky: pondělky "na zavolání"

                pátky " uvařme si spolu na víkend"

Kdo se zapojí?

Více v programu.

 

 

Hledáme na pozici sociální pracovník/pracovník v sociálních službách

13. 10. 2021

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE - Sociální pracovník/pracovník v sociálních službách

Rádi se věnujete sociální práci, jste tvůrčí, profesionální, zodpovědní a leží Vám na srdci osobnostní růst klientů i Vás samých? Doplňte řady přívětivé a zavedené organizace. Nabízíme odborné a otevřené prostředí s možností supervize a dalšího rozvoje.

Hledáme novou kolegyni či kolegu do týmu Centra duševního zdraví v Plzni na pozici sociální pracovník/-ce.

Dny pro duševní zdraví v Klatovech

17. 9. 2021

Dny pro duševní zdraví zavítají do Klatov. 14. října od 18:00 v Café Jednorožec na klatovském náměstí proběhne tématický večer na téma duševního zdraví. Přijďte si poslechnout besedu s lidmi s vlastní zkušeností s duševním onemocněním, jaký je jejich přístup k onemocněním, co jim pomohlo vydat se na cestu k zotavení a co to vlastně v jejich životě znamená. Chybět nebude ani kultura, např. slam poetry nebo kytarový koncert. 

Dny pro duševní zdraví 2021

17. 9. 2021

Zveme Vás na Dny pro duševní zdraví!  V termínu od 16. září do 15. října proběhnou na různých místech v Plzni a Klatovech přednášky, besedy nebo zážitkové dílny, které doplní hudební koncerty a divadlo. Jsou součástí republikové kampaně Týdny pro duševní zdraví, která sdružuje akce pořádané při příležitosti Mezinárodního dne duševního zdraví, který připadá každoročně na 10. října. 

Změna na pozici statutárního zástupce Ledovce

6. 9. 2021

Nový školní rok v Ledovci zahajujeme s novým ředitelem! Od 1. září je v této nezáviděníhodné funkci Mgr. Petr Moravec, který v Ledovci pracuje od roku 2008 a dosud se staral především o jeho finanční a provozní blaho. Kromě toho je i sociálním pracovníkem nebo cirkusákem Vinckem v našem projektu Cirkus Paciento (www.pacirkus.cz). Martin Fojtíček z Ledovce neodchází, jen chce čistší hlavu a volnější ruce pro práci na poli zotavení a všemožných nových projektů a plánů. Novému řediteli držíme palce a tomu bývalému děkujeme (a vlastně držíme palce taky). Obrazovou dokumentaci slavnostní instalace nového ředitele přikládáme:

Instalace ředitele

Pouť na Ledovci bude!

21. 7. 2021

Po roce je tu zas! Svatojakubské pouťové veselí na Ledovci! V sobotu 24. 7. "pivo a knihy", v neděli 25.7. od 10.00 Mše svatá v kostele a pak stánky, občerstvení, střelnice, knižní bazar a další doprovodný program. Přijďte, těšíme se na Vás!

Hledáme zdravotní sestry (i bratry) do CDZ Klatovy

21. 7. 2021

Ledovecký hlad po zdravotních sestrách (i bratrech), psychiatrických i všeobecných, trvá! Teď hlavně do Klatov do centra duševního zdraví. Znáte nějaké? Pošlete nám je! Za sdílení budeme vděčni až na půdu.

Více podrobností v inzerátu tuhle: https://www.jobs.cz/rpd/1566179845/?searchId=89bb5c76-78e7-4788-90ce-d57a4a563945&rps=233

Strana 1 z 8