Dubnový program CHRCu

Duben, ještě tam (v CHRCu) budem! Podívejte se na aktuální program našeho svépomocného klubu. Upozorňujeme v něm na pondělní akce Toseví, na čtvrteční IT poradnu s Romanem, speciální Baťkovu kavárnu v rámci Dnů dobrovolnictví a na anomálie kolem Velikonoc.

Některé Ledovci podobné organizace si duben připomínají jako „měsíc bláznovství“. Nevím vlastně, proč zrovna duben, ale hodí se mi to do úvodu tohohle chrcového programu: i my se v dubnu v CHRCu snažíme, aby – jak se říká v Toseví – byl hlas lidí s vlastní zkušeností s duševním onemocněním víc slyšet. Svědčí o tom i náš dubnový program.

V programu Vás upozorňujeme na pondělní akce Toseví, na čtvrteční IT poradnu s Romanem a na anomálie kolem Velikonoc (ta dobrá anomálie je sobotní aprílové Kraslicování v Ledcích).

Dobrá zpráva je, že provoz CHRCu letos opět podpořilo Ministerstvo zdravotnictví. Děkujeme! Doufáme dál, že budou podpořeny ještě nějaké další grantové žádosti na podporu CHRCu. Ale beztak to nebude tolik, aby dobrovolnictví dál nezůstávalo pro CHRC klíčové!

Všechny aktivity CHRCu jsou zdarma a naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Uzavřená je jen středeční svépomocná skupina, tzn. zájemci se musí napřed domluvit s Vlaďkou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz a na ledoveckém Facebooku https://www.facebook.com/chrcplzen. Najdete ho už taky na adrese www.chrc.cz. Podoba prezentace CHRCu na téhle adrese ale ještě není taková, že bychom se tím chtěli chlubit.    

Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669).

Program naleznete v příloze.