Pro studenty

  • Kontakt

    Martina Váňová

    T: 733 109 112

    E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

    www.pomocnaskola.cz

Seminář Blázníš? No a!

Blázníš? No a! je projektový den o duševním zdraví, který trvá šest hodin a během tří bloků spolu se 2-3 lektory otevřete témata, která se nevyhýbají nikomu z nás.

V prvním bloku se trochu poznáte, získáte důležité informace k tématu a domluvíte se s lektory, co vás nejvíce zajímá. Druhý blok je zážitkový, pomocí různých aktivit si rozšíříte své poznatky o dané problematice. Ve třetím bloku se setkáte s člověkem, který má osobní zkušenost s duševním onemocněním, bude vám o svých zkušenostech vyprávět a můžete se ho ptát.

Seminář je interaktivní, můžete diskutovat, je prostor pro dotazy a získáte kontakty, kam se obrátit v případě potřeby o pomoc.

BNA SKLÁDAČKA KE STAŽENÍ 1. strana
BNA SKLÁDAČKA KE STAŽENÍ 2. strana

Seminář Psychohygienický balíček

Projektový den věnovaný psychohygieně, která je v dnešním „rychlém světě“ důležitá pro každého z nás.

Témata tohoto šestihodinového semináře jsou: jak o sebe lépe pečovat, jak zvládat stres, plánovat povinnosti, jak odpočívat apod.

Techniky si vyzkoušíte na vlastní kůži, abyste je mohli používat ve svém životě.

Setkání je rozdělené do dvou bloků s pauzou na oběd. Věnovat se vám budou dva lektoři s praxí v oblasti péče o duševní zdraví.

Máte zájem o seminář ve vaší třídě?

Oslovte svého třídního učitele, metodika prevence, školního psychologa nebo někoho, s kým si ve škole rozumíte, a domluvte se s ním, aby nás kontaktoval na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Nebo nám napište a my kontaktujeme s nabídkou vaši školu.

Odkazy

Na stránce plzeňské Pedagogicko psychologické poradny lze najít informace o podpoře podle oblastí, se kterými se člověk potýká.