Červencový program CHRCu

I o prázdninách se v CHRCu děje mnoho nového! Už se nám to skoro nevejde na jeden papír. Přijďte se během léta podívat, CHRC je otevřený prakticky stejně jako během školního roku!

Milí přátelé CHRCu!

V červenci začínáme nabízet IT peerování s Romanem každý čtvrtek. Romanova kavárna pak vyplní prostor po Cestách k zotavení, které se proměňují. Navazuje na ně skupina Cesty životem, která se ale bude scházet vždy v pondělí od 13:30. Toseví nově nabízí v CHRCu pondělní dopolední coworking – klidný prostor pro práci nebo studium, kde ale nejste sami, v pravidelném čase. Večerní anonymní svépomocné skupiny lidí, jejichž téma je střízlivost, se rozšiřují o středeční setkání „anonymních narkomanů“.

Některá setkávání (třeba středeční svépomocná skupina) mají prázdniny, jiné skupiny jsou kvůli dovoleným méně pravidelně (např. Tvůrčí čtení a psaní). Jako každé prázdniny ale zveme na CHRCový táborák v Ledcích a zveme tam taky na Svatojakubské pouťové veselí 28. 7. (kdybyste ten den někdo mohl a chtěl dobrovolnicky vypomoct u knižního bazaru nebo u občerstvení, dejte vědět Martinovi. Díky!) Pokračují pinčesová setkávání v Papírně a vycházky s norskými holemi.

Stále platí, že všechny aktivity jsou zdarma (pár korun za kafe nebo za čaj uvítáme!). Naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Ze všech setkání můžete taky kdykoli odejít. Uzavřené skupiny jsou v programu výslovně označené.

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz, www.chrc.cz a na ledoveckém Facebooku https://www.facebook.com/chrcplzen. Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669), ohledně Cest životem a coworkingu kontaktujte Martinu (tel.: 739 676 168, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), ohledně sportovních aktivit Ondru (tel.: 731 485 608). Těšíme se na setkání s Vámi v CHRCu!

Celý program ke stažení níže.