Červnový program CHRCu

V CHRCu se děje mnoho událostí „nad hladinou“ a mnoho „pod hladinou“. Mrkněte do programu na následující měsíc.

Milí přátelé CHRCu! Kromě řady setkávání, která už vidíte v programu (to jsou ta „nad hladinou“) se o dalších přemýšlí a vyjednává, sbírá se síla a odvaha to či ono zkusit. Probírá se to kuloárech, po skončení programů, v mailech a esemeskách. To je to dění „pod hladinou“, i když není vidět, je klíčové, bez něj by CHRC nebyl CHRCem.

Je to pohyb spontánní, s nápadem může přijít každý, domlouvat se je možné o čemkoli. Zveme Vás na červnová setkání i k domlouvání těch dalších, nových! V programu uvidíte nově pinčesová setkání v Papírně s Honzou a Ondrou, srdečně zveme.

A divadelní scénkaři Jarda a Hanka se osamostatnili, mají své vlastní půlhodiny ve čtvrtek. Zpívaná se v červnu nestane, ale jako náhradu v červenci nabízíme tradiční CHRCový táborák v Ledcích, bude 10. července od 18 hodin.

Speciálně upozorňujeme také na Baťkův pochod abstinenční v sobotu 15. června. Pro CHRC trvale platí, že všechny aktivity jsou zdarma (pár korun za kafe nebo za čaj uvítáme!). Naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Ze všech setkání můžete taky kdykoli odejít. Uzavřené skupiny jsou v programu výslovně označené. CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz, www.chrc.cz a na ledoveckém Facebooku .

Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669), ohledně Cest k zotavení a online odkazu na ně kontaktujte Míšu (tel.: 605 381 795), ohledně sportovních aktivit Ondru (tel.: 731 485 608). Těšíme se na setkání s Vámi v CHRCu!