Dubnový program CHRCu

Milí přátelé CHRCu, mějte požehnané Velikonoce! Duben v CHRCu bude ve znamení větší pozornosti a péče o naše prostory. V programu nejsou velké novinky, ale nabídka je bohatá.

S dubnem přichází do CHRCu podstatná změna: na konci března se odstěhovala kancelář ředitele a ve sklepních prostorách jsme osiřeli (nepočítám teda ledovecký IT crowd, kolegy, co se starají o počítače, protože ti se v kancelářích vyskytují jen zcela nepravidelně). Budeme si muset zvyknout starat se ještě víc o sebe, uklízet po každé skupině, dokupovat kafe a mléko (díky, že na tyhle nezbytné provozní kapaliny přispíváte!) a pečovat i o dříve „společné prostory“.

Ale přibude nám asi nový sklad a budeme moct příležitostně využívat ještě jednu menší místnost. Tak je to příležitost k rozvoji, pro nové projekty!

V programu nejsou velké novinky, nabídka je ale bohatá. V úterý na kavárně se budete moct nově potkat s Ali, moderátory skupin upozorňujeme na další online setkání Moderátoři moderátorům spolku Toseví 15. dubna. Toseví i Anonymní alkoholici se nadále setkávají u nás, skupina Zkrocená poporodní deprese spolku Úsměv mámy (www.usmevmamy.cz) neskončila, ale hledá termín (nebo prostor) tak, aby účastnicím vyhovoval.

Pro CHRC trvale platí, že všechny aktivity jsou zdarma (pár korun za kafe nebo za čaj uvítáme. Zvláště teď, kdy je nákup 100% na nás!). Naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Ze všech setkání můžete taky kdykoli odejít. Uzavřené skupiny jsou v programu výslovně označené.

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz, www.chrc.cz a na ledoveckém Facebooku. Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669), ohledně Cest k zotavení a online odkazu na ně kontaktujte Míšu (tel.: 605 381 795).

Těšíme se na setkání s Vámi v CHRCu!

Program ke stažení naleznete níže.