Sháníte nájemníka? Dejte někomu šanci na nový začátek

Náš tým Housing First pomáhá lidem v těžké životní situaci nalézt dlouhodobé standardní bydlení a hlavně místo, kterému budou moci říkat „doma“. Mít bezpečný a stabilní domov je zásadním předpokladem pro to, aby tito lidé opět získali kontrolu nad svými životy a výrazně zvýšili své šance na zotavení. Proto v Plzni hledáme malé byty k pronájmu.

Kromě bytů, které pro službu poskytuje město Plzeň, sháníme také malé byty od soukromých pronajímatelů. Za pronájem bytu nabízíme: dlouhodobého nájemníka, pojištění odpovědnosti nájemníka, finanční záruky, asistence či zprostředkování komunikace s nájemníkem, mediace sporů v případě sousedských stížností, zprostředkování nutných opravu, pravidelné kontroly a tým složený ze specialistů poskytujících podporu pronajímateli i nájemníkovi a schopný řešit různé nenadálé situace. 

Jako pronajímatel jsem dostal vděčné nájemníky, se kterými je domluva. Velkou devizou je podpora nájemníků, včetně toho, že nájem je placen včas. Pokud došlo ke zpoždění platby nájemného, bylo to kvůli tomu, že Úřad práce nezaslal peníze včas. To jsme vždy řešili s pracovníky HF, kteří vše rychle zařídili. Po předchozích negativních zkušenostech s nájemníky je to nyní perfektní spolupráce a nemusím se bát o to, že bych nějak tratil. Nájemníci se o byt starají řádně, nic neničí. Po dvou letech, kdy jsem dával nájemníkům smlouvu na jeden rok, jsme nyní po dohodě přistoupili k nájemní smlouvě na dobu neurčitou,” sdílí své zkušenosti pan Marek Kolouch, který svůj byt pronajal jednomu z uživatelů služby Housing First.

Pro více informací kontaktujte kolegyni Kateřinu Benýrovou (+420 777 465 193, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).