Březnový program CHRCu

Milí přátelé CHRCu, březnový program je tu! Chtělo by se říct, že je všechno při starém, ale ono to staré není až tak staré a navíc je plné energie!

Dějí se teď na skupinách krásné věci. Tak velké díky všem, kteří se kolem CHRCu točí, za to, že cítí za chrcové dění zodpovědnost!

Angličtina s Vlaďkou roste, můžete se ještě připojit. Úterní kavárnu si vzal na starost v březnu David (díky!). S jarem se vám možná zalíbí páteční vycházky s norskými holemi (nebo i bez nich)? A jsme otevření dalším nápadům, protože díky velkému plzeňskému stěhování se nám v CHRCu rozšíří možnosti pro setkávání.

Upozorňujeme, že spolek Toseví otvírá online skupinu Moderátoři moderátorům pro všechny, kteří vedou nebo chtějí vést jakékoli svépomocné skupiny (víc na www.tosevi.cz).

Skupina Zkrocená poporodní deprese spolku Úsměv mámy se schází dál, jen teď občas i někde jinde, protože se nám termínově nevejde do nabitého scénáře CHRCu. Podrobnosti najdete na www.usmevmamy.cz.

Pro CHRC trvale platí, že všechny aktivity jsou zdarma (pár korun za kafe nebo za čaj uvítáme). Naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Ze všech setkání můžete taky kdykoli odejít. Uzavřené skupiny jsou v programu výslovně označené.

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz, www.chrc.cz a na ledoveckém Facebooku https://www.facebook.com/chrcplzen. Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669), ohledně Cest k zotavení a online odkazu na ně kontaktujte Míšu (tel.: 605 381 795). Těšíme se na setkání s Vámi v CHRCu!

Kompletní program ke stažení naleznete níže.