Únorový program CHRCu

Milí přátelé CHRCu, přinášíme vám únorový program. Na únor je příjemně košatý. Všechna pravidelná setkávání v CHRCu dál běží, zima - nezima, dotace - nedotace. A to je moc dobře!

Dál běží angličtina s Vlaďkou. O úterní kavárnu se v únoru nově dělí Jiřina s Martinem Peleškou. Přestože norský projekt skončil, setkávání členů a příznivců Toseví pokračují. 

Pro CHRC trvale platí, že všechny aktivity jsou zdarma (pár korun za kafe nebo za čaj uvítáme). Naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Ze všech setkání můžete taky kdykoli odejít. Uzavřené skupiny jsou v programu výslovně označené.

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz, www.chrc.cz a na ledoveckém Facebooku. Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669), ohledně Cest k zotavení a online odkazu na ně kontaktujte Míšu (tel.: 605 381 795).

Těšíme se na setkání s Vámi v CHRCu!