Lednový program CHRCu

I po Novém roce jede CHRC dál. Začátek roku je pro nás vždycky obdobím, kdy nevíme, jestli a na co budeme mít peníze. Je báječné, že to na programu CHRCu nepoznáte. Za tuhle dobrovolnickou práci pro CHRC patří veliké poděkování všem moderátorům pravidelných skupin! Díky!

Milí přátelé CHRCu, přejeme vám dobrý rok 2024! Ať je vám dobře a zažíváte radost.

Z novinek upozorňujeme na pravidelná středeční setkání angličtiny s Vlaďkou, začátečníci (i ti takzvaní „falešní začátečníci“) jsou vítaní!

Pro CHRC trvale platí, že všechny aktivity jsou zdarma (pár korun za kafe nebo za čaj uvítáme). Naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Ze všech setkání můžete taky kdykoli odejít. Uzavřené skupiny jsou v programu výslovně označené. CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz, www.chrc.cz a na ledoveckém Facebooku https://www.facebook.com/chrcplzen.

Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669), ohledně Cest k zotavení a online odkazu na ně kontaktujte Míšu (tel.: 605 381 795).

Těšíme se na setkání s vámi v CHRCu!

Kompletní program ke stažení naleznete níže.