Startuje tradiční předvánoční nákup ledoveckých trik

Naše trika propagují zotavení a deinstitucionalizaci péče o duševní zdraví (... no a Ledovec). Objednávejte do 23. listopadu 2023! 

Letos tu máme i několik novinek, například triko s motivem modrého koně Marca – tváře letošních Dnů pro duševní zdraví v Plzni nebo triko s logem sv. Dympny, patronky lidí se zkušeností s duševním onemocněním.

Objedávací formulář i s fotkami jednotlivých modelů najdete  TUHLE .

--------

VÝBĚR
1. Na výběr je triko s krátkým nebo dlouhým rukávem, barva dle předem daných motivů, které jsou vidět v náhledu, velikost dle vlastního výběru.

2. Pokud chcete od jednoho trika více kusů STEJNÉ velkosti, napište to v objednávce do poznámky.

3. Pokud chcete od jednoho trika více kusů RŮZNÉ velikosti, případně chcete více různých trik, udělejte prosím pro každé unikátní triko objednávku extra (ano, je to trochu vopruz, ale nám to výrazně ulehčí práci – a posílat to budeme pochopitelně najednou).

CENA

500 Kč za kus včetně DPH (v případě přání triko zaslat poštou se připočítává cena poštovného a balného, což je v rámci ČR 120 Kč)

PLATBA

Platí se předem, převodem na účet číslo 35-1709490267/0100, do zprávy pro příjemce napište „TRIKO+vaše jméno“.

PŘEDÁNÍ

Hned jak budou tisky hotové (cca v půlce prosince – prostě pod stromečkem už budou stopro!), budeme vás o tom informovat e-mailem. Od té doby budou vaše objednávky připravené k vyzvednutí na vaše jméno u nás na Ledovci (Boženy Němcové 30, Plzeň-Lochotín).

Přespolním objednávky zašleme poštou (příplatek 120 Kč za poštovné a balné).

V PŘÍPADĚ ZMATENÍ

S nejasnostmi a dalšími otázkami se obracejte na Zuzanu Láškovou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; 605791357.

Nuže, šťastně a vesele do objednávky!

Díky
Team LEDOVEC