Listopadový program CHRCu

Je tu aktuální program CHRCu a opět v něm najdete hned několik novinek!

Milí přátelé CHRCu! 

Říjen byl pro nás měsícem, kdy jsme si připomínali téma duševního zdraví víc než jindy. Díky všem, kteří jste se podíleli na organizaci Dnů pro duševní zdraví ať už za Ledovec nebo za Toseví! A díky všem, kteří jste přišli! Bylo to moc prima.

V CHRCu jsme pro Vás v listopadu připravili zase nějaké nové věci. Kavárna s Jiřinou nebo projekce Filmového Recovery Klubu FRK2023 běží už od října, ale jsou pořád čerstvé. Úplně nově jsme vzali pod CHRCovou střechu plzeňské skupiny Anonymních alkoholiků a Anonymních gamblerů (hráčů). Jsou to svépomocné skupiny světově uznávané organizace s dlouhou tradicí. Setkávají se v nich lidé, kteří se zotavují ze svých závislostí a pomáhají si v tom navzájem. Obě skupiny jsou otevřené a je možné je (i bez předchozího ohlášení) navštívit.   

Pro CHRC trvale platí, že všechny aktivity jsou zdarma (pár korun za kafe nebo za čaj uvítáme). Naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Ze všech setkání můžete taky kdykoli odejít. Uzavřené skupiny jsou v programu výslovně označené.

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz, www.chrc.cz a na ledoveckém Facebooku https://www.facebook.com/chrcplzen.

Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669).

Těšíme se na setkání s Vámi v CHRCu!