Zářijový program CHRCu

CHRC vám přináší program na září. V programu najdete pravidelné aktivity, které znáte, a jako obvykle i něco nového. Třeba na houby se CHRC vydává poprvé.

Milí přátelé CHRCu!

CHRC vám přináší program na září. Trochu jsem se zamyslel a zjistil jsem, že to je sedmé září za sebou, tzn. ano, CHRC má (počítáno na školní roky) za sebou už šest sezón! Vítejte v té sedmé!

V programu najdete pravidelné aktivity, které znáte, a jako obvykle i něco nového. Třeba na houby se CHRC vydává poprvé (díky za to Ondrovi s Jirkou!).  

Během prázdnin jsme se nestihli se všemi sejít a poradit se, tak s nabídkou nějakých nových pravidelných aktivit počkáme ještě až na říjen. Nicméně už během září se objeví také první akce Týdnů pro duševní zdraví (TDZ). Přesné termíny naleznete časem na webu Ledovce, Toseví a taky na celorepublikovém webu Týdnů www.tdz.cz. Týdny budou vrcholit v Plzni v týdnu od 9. října, nově ale díky spolku Toseví nabízíme řadu setkání také v městech mimo Plzeň (Rokycany, Domažlice, Stříbro a dokonce Strašice).

Pro CHRC trvale platí, že všechny aktivity jsou zdarma. Je fakt, že když nám necháte pár korun za kafe, nebudeme se zlobit. Naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Ze všech setkání můžete taky kdykoli odejít. Uzavřená skupiny teď budou nově dvě, je to u nich v programu vždycky uvedeno.

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz, www.chrc.cz a na ledoveckém Facebooku https://www.facebook.com/chrcplzen. Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669).

Těšíme se na setkání s Vámi v CHRCu!

Celý program ke stažení níže.