Srpnový program CHRCu

CHRC běží i o prázdninách. Podívejte se na aktuální program.

Milí přátelé CHRCu!

Druhá polovina prázdnin je obvykle ještě ospalejší než ta první. Je to vidět i na srpnovém programu CHRCu. „Dovolenou si vybírá“ řada pravidelných setkání: uzavřená a rodičovská skupina, Cesty k zotavení, Úsměv mámy. Rytmus naopak udrží a bude se setkávat páteční kavárna a Tvůrčí psaní a čtení. A dokonce vystartuje jedna nová (zatím uzavřená) skupina. Taky výtvarka si nachystala velký prázdninový projekt na 30. srpna, pojedná výtvarně rovnou celou jednu CHRCovou zeď.

Tak to nakonec zase tak ospalé nebude. V červenci proběhl na Ledovci v Ledcích třídenní celorepublikový peerský slet. Byla nás tam z těch, kteří se točí kolem CHRCu, pěkná banda. K tomu peeři z Ledovce a z celé republiky. Počasí sletu přálo a setkávání na farním dvoře v Ledcích přineslo řadu nových přátelství, objevů, povzbuzení. Byly to pro nás dny plné inspirace a možná to rozpoznáte i v dalších měsících v CHRCovém programu.

Obecně trvale platí, že všechny aktivity CHRCu jsou zdarma a naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Uzavřená skupiny teď budou nově dvě, je to u nich v programu vždycky uvedeno.

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz, www.chrc.cz a na ledoveckém Facebooku https://www.facebook.com/chrcplzen.

Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669).

Celý program naleznete v příloze níže.