Červnový program CHRCu ke stažení

V červnovém programu upozorňujeme hlavně na novou skupinu Tvůrčí psaní s Honzou a Davidem, která se dala dohromady na pátečních kavárnách. Celý program naleznete v příloze.

Milí přátelé CHRCu!

Jaro přechází v léto a v CHRCu je to podobné. V červnu už většinou víme, že jsme dostali peníze na provoz na tenhle rok a můžeme dál dělat to, co nám přijde užitečné: nabízet prostory svépomocných, sebeobhájcovským a vzdělávacím aktivitám kolem tématu duševního zdraví. A taky víme, že prázdniny řadu pravidelných akcí uspí a že se nehodí rozjíždět nějaké nové aktivity před prázdninami. Přesto to děláme!

V červnovém programu upozorňujeme hlavně na novou skupinu Tvůrčí psaní s Honzou a Davidem, která se dala dohromady na pátečních kavárnách. Bude se scházet ve čtvrtek odpoledne jednou za 14 dní a je otevřená pro všechny, kteří píšete nebo jinak tvoříte, nebo pro ty z vás, které potěší něčí tvorbu slyšet.

Na začátku června nás navštíví také kolegyně z Belgie, tak je zkusíme vyzpovídat o tom, jak je to s péčí o duševní zdraví u nich (před měsícem s Jušem ze Slovinska to bylo moc zajímavé!).

Končí další běh „ko-peerovacího“ kurzu, gratulujeme! Uvidíme, jak se to projeví v dalších měsících v programu CHRCu!

V létě můžete počítat s tradičními táboráky v Ledcích a letos poprvé bychom Vás chtěli taky pozvat na Peerský slet na Ledovci. Tohle celorepublikové setkání peerů a dalších lidí s vlastní zkušeností s duševní nemocí se koná v Ledcích od 20. do 22. července. Přikládáme samostatný plakát a zveme všechny. Když neplánujete v Ledcích nocovat, nemusíte se nějak speciálně hlásit, stačí prostě přijet. Srdečně Vás zveme!

Obecně trvale platí, že všechny aktivity CHRCu jsou zdarma a naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Uzavřená je jen středeční svépomocná skupina, tzn. zájemci se musí napřed domluvit s Vlaďkou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a dobíhající kopírovací kurz.

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz, www.chrc.cz a na ledoveckém Facebooku https://www.facebook.com/chrcplzen.

 

Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669).