Květnový program CHRCu

Venku je krásně, v CHRCu je taky krásně! V květnu nabízíme kromě pravidelných aktivit několik setkání se zajímavými hosty. Nenechte si je ujít.

Rozbíhá se také od podzimu připravovaný třetí běh Rychlokurzu pomáhání prostřednictvím vlastní zkušenosti s duševním onemocněním, tzv. „kopírovací kurz“. Poptávka po něm převýšila nabídku, kurz je zcela naplněn. Proto v dalším školním roce kurz znovu nabídneme. Uvažujeme také o „pokračovacím kurzu“, který by na základní úroveň „kopíráku“ navázal a zkušenosti účastníků dál prohloubil. Pokud Vás k tomu cokoli napadá, napište Martinovi (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Po víc než roce spolu s Toseví „slavnostně zahájíme projekt“, který už déle než rok běží. Děláme to symbolicky až teď jednak proto, že už jsme si v Toseví stihli rozmyslet, co a jak vlastně chceme, a jednak proto, že spouštíme webovky, takže vlastně na Netu teprve opravdu začínáme existovat.

Obecně trvale platí, že všechny aktivity CHRCu jsou zdarma a naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Uzavřená je jen středeční svépomocná skupina, tzn. zájemci se musí napřed domluvit s Vlaďkou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a probíhající běh kopírovacího kurzu.

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz, www.chrc.cz a na ledoveckém Facebooku.

Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669).

Celý program naleznete v příloze.