Březnový program CHRCu

Březen, za kamna vlezem! Kam? Do CHRCu! Podívejte se, jaké nabídky přináší březnový program ledoveckého svépomocného klubu.

S napětím čekáme, jaké granty se nám podaří sehnat na letošní provoz. Rádi bychom posílili prostor, kdy bude možné v CHRCu jen tak být, dát si kafe, poklábosit. Kdybyste měli chuť v CHRCu v těchto časech dobrovolničit (a možná časem i brigádničit), ozvěte se!

Pokračujeme dál v obvyklém programu. Kolegové z Toseví dávají vědět, že setkání členů a příznivců tohoto uživatelského spolku se budou konat už pravidelně každý měsíc, nejspíš vždy nějaké úterý po Cestách k zotavení.

Kopírovací kurz (plným názvem Rychlokurz pomoci prostřednictvím vlastní zkušenosti s duševním onemocněním) chystáme na květen, ještě ladíme poslední termínové detaily. Zájemci jsou stále vítaní, ozývejte se Martinovi, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Všechny aktivity CHRCu jsou zdarma a naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Uzavřená je jen středeční svépomocná skupina, tzn. zájemci se musí napřed domluvit s Vlaďkou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz a na ledoveckém Facebooku https://www.facebook.com/chrcplzen. Už brzy bude fungovat adresa www.chrc.cz (ale ještě nefunguje ). Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669). 

Celý program naleznete v příloze.