Únorový program CHRCu

Vyberte si z únorového programu našeho CHRCu, místa neformálního setkávání, vzdělávání se, poznávání se, tvoření, povídání a zotavování.

Milí přátelé CHRCu!

Únor je ještě pořád jakýsi rozjezdový, ale pravidelné aktivity v CHRCu běží. Moc Vás zveme! A CHRC má nově vlastní telefon! Zvedá ho – v pracovní dny přes den, když může – Lenka. Když nemůže, zavolá Vám zpátky. Číslo je 737 957 669.

Skupiny a další aktivity v CHRCu pořádá jednak Ledovec, jednak další spolky, například TosevíÚsměv mámy. Nemusíte mít ani žádný spolek – pokud je Vás několik, kdo se chcete potkávat ve skupině, společně něco řešit, plánovat akci, vzdělávat se, cokoli, nebojte se nám ozvat. V CHRCu jde primárně o zotavení, ale i s formalitami si poradit umíme: snažíme se jich nemít víc, než je nezbytné.

Pro velký zájem počítáme nadále s jarním (duben až květen?) během kopírovacího kurzu, respektive Rychlokurzu pomoci prostřednictvím vlastní zkušenosti s duševním onemocněním, což je jeho plný název. Pokud máte o tenhle kurz (v rozsahu pěti odpolední) zájem, napište Martinovi (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), ozveme se Vám, jakmile budeme znát podrobnosti, termín a tak.

Všechny aktivity CHRCu jsou zdarma a naprostá většina aktivit je průběžně otevřená pro každého nově příchozího. Uzavřená je jen středeční svépomocná skupina, tzn. zájemci se musí napřed domluvit s Vlaďkou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V únoru je jedno IT peerování s Romanem „na zavolání“. Znamená to, že aby na Vás (a Váš chytrý telefon nebo počítač) měl Roman čas, je třeba se jemu nebo Lence předem ozvat (způsob najdete níže v programu). Jde o IT peerování 7. února, to druhé 16. února je bez omezení a bez ohlášení.

CHRCový program zveřejňujeme vždy na začátku měsíce na webu www.ledovec.cz a na ledoveckém Facebooku https://www.facebook.com/chrcplzen. Kontaktní osoby pro CHRC jsou Martin (hlavně programové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Lenka (provozní a termínové věci, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 737 957 669)

Web CHRCu už je na spadnutí!

Progam je ke stažení v příloze.