Uveďte prosím e-mailovou adresu, zaregistrovanou s vaším uživatelským účtem. Na tuto adresu vám bude zasláno vaše uživatelské jméno.

Novinky z Ledovce

 • Čtvrteční kontaktní hodiny v Klatovech zrušeny

  11. 6. 2020

  Z důvodu personální kapacity jsme museli zrušit kontaktní čtvrtek v Klatovech, kdy bylo možné nás navštívit bez objednání. 

  Pokud budete potřebovat osobní schůzku s týmem, prosím vždy si návtěvu domluvte dopředu telefonicky. Neváhejte nás kontaktovat!

  Moc děkujeme za pochopení!

 • Hledáme nové kolegy do Klatov

  11. 6. 2020

  Hledáme nové kolegy do Klatov! Rozjezd v komunitním týmu Klatovy a od podzimu naostro v CDZ.

  Inzerát s dalšími podrobnostmi najdete TUHLE.

  Těšíme se na Vaše nabídky!

 • Jak na návštěvy ve službě Chráněné bydlení Ledovec od 25. 5. 2020

  25. 5. 2020

  Návštěvy rodinných příslušníků, opatrovníků, dobrovolníků, dalších blízkých osob uživatelů chráněného bydlení Ledovec jsou od 25. 5. 2020 možné, avšak pouze za podmínky dodržování preventivních opatření stanovených na základě Doporučeného postupu MPSV č. 10/2020 pro aplikaci návštěv u klientů v zařízeních sociálních služeb od 25. 5. 2020 a opatření doporučených Plzeňským krajem ze dne 20. 5. 2020.

  Podporujeme přirozené sociální vazby uživatelů, avšak na základě výše uvedených dokumentů jsme povinni stanovit následující opatření pro realizaci návštěv v prostorách chráněných bytů:

 • Služby Ledovce v období ohrožení epidemií COVID-19 - AKTUALIZACE

  27. 4. 2020

  Všechny naše služby fungují a jsou k dispozici klientům, zájemcům a dalším.  
   V jednotlivých službách zachováváme tato specifická podpůrná bezpečnostní opatření:

 • Zákaz návštěv ve službě Chráněné bydlení Ledovec

  10. 3. 2020

  V návaznosti na mimořádné opatření vydané Ministerstvem zdravotnictví ČR dne 9. 3. 2020 s okamžitou platností zakazujeme návštěvy v prostorech určených k bydlení uživatelů služby Chráněné bydlení Ledovec. V souladu s opatřením se zákaz návštěvy netýká opatrovníků lidí s omezenou svéprávností. Pro další informace prosím neváhejte kontaktovat vedoucího služby Olega Maischeidera na tel. 775 725 336. 

  Celý text mimořádného opatření si můžete přečíst ZDE.